Пов’язані документи
Історія документу
Публікація документу
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
(Двадцять друга сесія)
Р І Ш Е Н Н Я
| 15.06.2012 | №408 |
| Про звернення депутатів Кузнецовської міської ради до Верховної Ради України щодо ситуації стосовно розгляду законопроекту «Про основи державної мовної політики» |
Враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні щодо прийняття в першому читанні законопроекту «Про основи державної мовної політики», керуючись статтями 5, 34 Конституції України, статтями 4, 10, 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Схвалити звернення депутатів Кузнецовської міської ради до Верховної Ради України щодо ситуації стосовно розгляду законопроекту «Про основи державної мовної політики» (додається).
2. Опублікувати звернення депутатів Кузнецовської міської ради на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради І.Куца.
Міський голова С. Анощенко
Додаток
до рішення міської ради
від 15.06.2012 року № 408
Звернення Кузнецовської міської ради до Верховної Ради України
щодо ситуації стосовно розгляду законопроекту
«Про основи державної мовної політики»
Ми, депутати Кузнецовської міської ради, глибоко обурені тим, що відбувається в Верховній Раді України, і звертаємось до голови Верховної Ради України, до всіх політичних фракцій парламенту із закликом та вимогою – невідкладно припинити протистояння, знявши з розгляду законопроект «Про основи державної мовної політики», як такий, що не вирішує жодних проблем, але свідомо створює нові та провокує міжнаціональне та міжрегіональне протистояння.
Більше того, переконані, що Верховна Рада України стала жертвою маніпуляції з боку окремих депутатів. Заради цього вони збурюють Україну, незважаючи на те, що більшість нашого населення (навіть російськомовного) вважає, що державною в нашій країні має бути лише одна мова – українська.
При цьому, не знайти людину, яка б сказала, що їй не дають спілкуватися російською (чи будь-якою іншою мовою), або вона не може отримувати інформацію російською та іншими мовами в Україні.
Це іще раз доводить, що такі дії є свідомою і скоординованою провокацією проти нашої Держави, спрямованою на її ослаблення перед лицем наростаючого політичного, економічного, інформаційного зовнішнього тиску на Україну.
Тому категорично вимагаємо зняти з розгляду законопроект «Про основи державної мовної політики» як свідомо провокативний, зрадницький та деструктивний за своєю суттю.
Секретар Кузнецовської міської ради І.Куц